Ehitus- ja arendus

Teenused

Teenused, mida pakume

Comodus OÜ tegeleb erinevate üldehitustöödega. Lisaks oleme spetsialiseerunud ventilatsiooni ja jahutussüsteemide, ehitamisega, mõõdistamisega ning hooldustöödega. Oma tugevateks külgedeks peame professionaalsust, paindlikkust ning head hinna ja kvaliteedi suhet. Põhitegevuse kõrvalt tegeleme teemantpuurimise-, saagimise- ning lammutustöödega.

Lähtume kliendi soovidest ja eelarvevõimalustest. Parima tulemuse tagab hea suhtlemine kliendiga, kvaliteetsed materjalid ja oskustöölised. Ehitame väikestest eramajadest kuni suurte objektideni. Meie jaoks ei ole ükski töö liiga suur või väike.

Meeldivale koostööle lootma jäädes,
Comodus OÜ

Teemantsaagimine

Teemantsaagimine võimaldab valmistada Teile vajalikud kandilised avad. Akna ja ukseavade, kandliste ventilatsioonitorude jms jaoks on see kõige lihtsam ja kiirem moodus.

Teemantpuurimine

Teemantpuuridega on võimalik puurida avasid sileda ja korrektse välis ja sisepinnaga. Ei tekita vibratsiooni ega kahjusta ehituskontsruktsioone. Puurime avasid diameetriga 11mm-650mm.

Ventilatsiooni hooldus

Seadmete puhul on olulisemateks töödeks ventilaatoririhmade, laagrite ning õhuklappide kontrollimine, filtrite vahetamine, süsteemide töörežiimide testimine ja juhtautomaatika töö kontrollimine.

Ventilatsioonitööd

Ehitiste tehnosüsteemide ja sisekliima projekteerimine ja paigaldus. Ventilatsioonisüsteemide projektlahendused, ventilatsioonitööd, automaatika süsteemide ehitus ja paigaldus, ning juba paigaldatud süsteemide hooldus.